Par mums

Tradīciju organizēt komandu matemātikas olimpiādes aizsāka Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolotāja Dace Andžāne 2003. gadā. Šī ideja aizrāva arī vairākus no pirmajiem dalībniekiem – Andi Orbidānu, Edgaru Jākobsonu, Mārtiņu Kāli un Renāru Freidensonu, kuri nākamajā gadā pievienojās organizēšanai un kopš 2004. gada mainīgā sastāvā katru gadu ir organizējuši komandu olimpiādi. Lielākoties tajā piedalījušies Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas skolēni, bet 2006. gadā tajā piedalījās arī Rīgas Franču liceja, Rīgas 3. vidusskolas, Rīgas Centra humanitārās vidusskolas un citu skolu skolēni. Kopš 2009. gada olimpiādē piedalās arvien lielāks skaits skolu, t.sk. skolas ārpus Rīgas.
Kopš 2016. gada olimpiādes veidotāju un organizētāju komanda ir mainījusies, piesaistot tā gada 12. klases skolēnus – Elīzu Gaili, Reini Cirponi un Tomu Šustu.

Atbalstītāji:

Vēlamies pateikties mūsu ilggadējiem atbalstītājiem Riga Hanza Rotary Club, Brain Games, kā arī grāmatnīca Jānis Roze.
screen-shot-2016-03-18-at-11-06-21-pmBrain-Games-1JR_logo_vertikals_2015Basic CMYK

1 thought on “Par mums

  1. Labdien, paldies par jūsu enerģijas pārpilnību, organizējot Atvēto kopu. Mani audzēkņi pirmo reizi piedalījās un viņiem patika. Tā kā es biju uz pasākumu 12.dec. un izraisīju savas kolēģes Daigas Jēkabsones neapmierinātību, neatvedot pietiekamu skaitu pildspalvu (11 no 14) un 11.kl. atzinībām vispār aizmirsu palūgt dāvaniņas, tad kā varētu šo situāciju labot?
    Indra Upīte-Dambīte, Siguldas Valsts ģimnāzija

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s