Noslēguma pasākums 8. decembrī

Beidzot esam beiguši labot iesūtītos komandu risinājumus un apkopojuši rezultātus. Rezultāti liecina, ka komandas ir uzlabojušas savas rēķināšanas prasmes, jo salīdzinoši ar pagājušo gadu iegūtu punktu skaits ir augstāks, un acīmredzot darba pilnas rokas bija visiem komandu olimpiādes dalībniekiem. Galu galā labus rezultātus parādīja visu skolu pārstāvji. Pa godalgotai vieta bija no katra novada, kurš piedalījās “Atvērtajā Kopā”. Prieks ir arī par jaunpienācējiem, kas pierādīja, ka piedaloties pirmo reizi, spēj nopietni konkurēt ar pieredzējušākiem dalībniekiem.

Tātad noslēguma pasākums ir plānots šo trešdien 8. decembrī plkst. 14:00 Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas aulā (tā atrodas 2. stāva – ieejot pa galveno ieeju uzreiz pa kāpnēm uz augšu). Noslēguma pasākumā būs ne tikai labāko risinātāju apbalvošana, bet mūs arī ar dažnedažādām matemātiskajām spēlēm iepazīstinās Andrejs Cibulis – pazīstamākais šis jomas entuziasts Latvijā.

Lūdzu, tās komandas, kuras plāno apmeklēt pasākumu, informēt mūs jau iepriekš par savu ierašanos.

Noslēguma pasākumā visām komandām būs iespēja arī dabūt atpakaļ savus darbus un uzdot jautājumus neskaidrību gadījumā. Tām komandām, kas neplāno apmeklēt pasākumu par darbu saņemšanu jāvienojas personiski ar olimpiādes organizētājiem.

Uz tikšanos 8. decembrī,

Andis Orbidāns
+371 29850592
aorbidans@gmail.com

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s