Atvērtā Kopa 2012 – rezultāti

Atvērtās Kopas 2012 visi olimpiādes darbi ir izlaboti un novērtēti. Rezultātus var apskatīt pievienotajā failā*

Šogad olimpiādes vidējais līmenis ir acīmredzami audzis – visās klašu grupās, izņemot 10. klases, visas komandas spēja iegūt vismaz 10 punktus, un nedaudz zem trešdaļas no visām komandām ieguva vismaz pusi no iespējamā punktu skaita. 10. klasēm, kā to apliecina arī rezultāti, tiešām šogad bija visgrūtākie uzdevumi – ja pāris pirmie uzdevumi vēl bija viegli, tad vidusdaļā tie jau bija piņķerīgi, būtībā iekļaujot tikai grūtākos uzdevumus no pārējām klašu grupām.

Jāpiemin Rīgas 10. vidusskolas komandas “Pozitīvi diskriminanti” labākais rezultāts un 1. vieta 9. klašu grupā. Šads panākums, kad labākā rezultāta gods nepienācās komandai no Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas, pēdējo reizi bija tālajā 2006. gadā (toreiz labākais rezultāts bija Rīgas Franču liceja komandai).
Vēlam veiksmi un panākumus nākamgad arī pārējām komandām!

Olimpiādes noslēguma pasākumu mēs plānojam nākamgad. Datumu un laiku mēs vēl precizēsim (vieta gan saglabāsies tā pati, kas pagājušogad, Rīgas Valsts 1.ģimnāzija).

*Rezultātos ir neliela korekcija: 9. klašu grupas komandai “D komanda” bija pazudis 1 punkts. Korekcijas rezultāta gan komandas vieta un apbalvojums nemainījās.

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s