Atvērtā Kopa 2015 – rezultāti

Atvērtās Kopas rezultāti ir apkopoti – atradīsiet tos šeit.

Mūsu pulks arī šogad ir audzis – klāt nākušas ir komandas no 8 skolām, palielinot komandu skaitu līdz 233 un kopējo dalībnieku skaitu līdz aptuveni 1500. Priecē, ka jaunpienācēji turpina iepriekšējo gadu tradīciju un dalību Atvērtajā Kopā sāk ar labiem rezultātiem, iegūstot vairākas 3. vietas un atzinības. Jo īpaši jāuzteic Rīgas Zolitūdes ģimnāzija, kas kā jaunpienācēja ieguva apbalvojumus visās klašu grupās.

Jāapsveic arī Jelgavas Spīdolas ģimnāzija ar komandas Delfīns panākumiem, kuri ieguva 1. vietu 10. klašu grupā, tādējādi pievienojoties nelielajam skolu pulkam (Rīgas Valsts 1. ģimnāzija, Rīgas Franču licejs, Rīgas 10. vidusskola un Cēsu Valsts ģimnāzija), kuras ir spējušas izcīnīt 1. vietu Atvērtajā Kopā.

Olimpiādes noslēguma pasākums notiks 11. decembrī plkst. 14:00 Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas aulā (2. stāvā).

Aicinām arī vēlreiz aplūkot uzdevumu atrisinājumus, kuri vairākiem uzdevumiem ir padarīti skaidrāki un divos gadījumos arī būtiski papildināti (uzdevums par kastēm 7. klasēm 6. uzd un 9. klasēm 2. uzd, kā arī uzdevums par skaitļu a un b vienādojumu 9. klasēm 11. uzd. un 11. klasēm 10. uzd.).

Noslēgumā mēs vēlētos pateikties arī mūsu labotāju komandai, kas palīdzēja tikt galā ar šo visgrūtāko olimpiādes posmu. Paldies:

Katrīnai Sproģei, Emīlam Dālderim, Martai Kālei, Zanei Ozoliņai, Robertam Paulam Eglītim, Vadimam Jurim, Ingum Šteinbergam, Justīnei Sevčenokai un Artūram Subotjalo.

Gaidot noslēguma pasākumu, ielūkojieties fotoreportāžā no olimpiādes norises un labošanas.

(skatīt arī pārējās bildes)

Ar sveicieniem,
Andis Orbidāns un Atvērtās Kopas komanda

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s