Atvērtā Kopa 2015 – noslēgusies

Atvērtā Kopa 2015 ir noslēgusies! Šogad apbalvošanas pasākumā ar matemātiku no cita rakursa mūs iepazīstināja Raitis Ozols. Viņš pastāstīja par netipiskiem, paradoksāliem cikliem gan matemātikā, gan arī citur – ķīmijā, reliģijā. Paldies viņam!

Paldies mēs vēlētos teikt arī Brain Games un Rīgas Hansa Rotari klubam, ar kuru gādību labākās komandas tika apbalvotas ar dažādām galda spēlēm, kā arī Atvērtās Kopas pildspalvām un zīmuļiem.

Tos, kas nebija ieradušies uz noslēguma pasākumu, aicinām zemāk iepazīties ar bildēm. Vērīgi meklējot, gandrīz katrai no komandām vajadzētu spēt sevi atrast.

Noslēguma pasākumā tika arī paziņots, ka sākot ar nākamo gadu Atvērtās Kopas organizēšanu pārņem jauna komanda. Tās kodolu veido Reinis Cirpons, Artūrs Banga, Elīza Gaile. Tie ir jauni un entuziastiski matemātiķi, kas paši vairākus gadus piedalījušies šajā komandu olimpiādē un ir gatavi turpināt Atvērtās Kopas izaugsmi. Viņi pārņems visu organizēšanu, sākot no uzdevumu komplekta izveides un beidzot ar apbalvošanas pasākuma vadīšanu.

AK Jaunā KomandaNo kreisās: Inese Sniedze Sjomkāne, Reinis Cirpons, Artūrs Banga, Elīza Gaile, Lūcija Dalbiņa.

To komandu, kuras neieradās uz apbalvošanu, darbi, diplomi un balvas šobrīd atrodas Rīgas Valsts 1. ģimnāzijā. Lūdzu, sazinieties ar Daci Andžāni, lai vienotos, kā un kurā brīdi Jūs tos varētu izņemt!

Priecīgus Ziemassvētkus un laimīgu Jauno gadu vēlot,
Andis Orbidāns un Atvērtās Kopas komanda

Bildes no apbalvošanas (visas bildes meklējiet sadaļā Bildes):

2 thoughts on “Atvērtā Kopa 2015 – noslēgusies

Atbildēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com logotips

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Mainīt )

Connecting to %s